Aktualności

Locker Furniko z systemem Vecos

Data dodania: 2022-06-12

Mamy przyjemność przedstawić nasz locker na karty RFID z systemem Vecos, który jest częścią ekspozycji Intelligent Office w salonie Furniko w Warszawie.

System Vecos to technologiczna odpowiedź na wyzwania biura hybrydowego. Inteligentne oprogramowanie wykorzystujące algorytmy pozwala zminimalizować ilość szafek locker w biurach danej organizacji co przekłada się na znaczne oszczędności. Dodatkowo aplikacja na urządzenia mobilne oraz przeglądarki ‘Releezme’ pozwala zarządzać systemem lockerów z poziomu administratora i programować konkretne szafki pod konkretne funkcje. Możemy np. tworzyć szafki tylko dla odwiedzających spoza organizacji, szafki na przybory IT, szafki używane przez dany zespół czy nawet szafki, które obsługiwać mogą firmy kurierskie jak UPS i DHL dostarczając przesyłki dla Waszej firmy.

Dodatkowym atutem systemu Vecos jest możliwość jego integracji z większością systemów do zarządzania biurem. My będziemy wkrótce integrować system Vecos z systemem GoBright aby zarządzać wszystkimi ważnymi zasobami biura (rezerwacja biurka, salki i lockera) z poziomu jednej aplikacji. Więcej o tych możliwościach już wkrótce.

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności