Pluris

Kolekcja PLURIS gwarantuje różnorodność, elastyczność, jakość wykonania oraz nowoczesny i minimalistyczny design. PLURIS redefiniuje każdy aspekt środowiska biurowego integrując różnorodne style pracy i jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany jakie zachodzą w zakresie organizacji przestrzeni biurowej.


PLURIS znaczy więcej ...

  • PLURIS dzięki swojej modułowej konstrukcji doskonale sprawdza się w biurach na planie otwartym gdzie dominują stanowiska „bench”.
  • Możliwość wyboru aż 6 różnych kształtów stelaży pozwala zaprojektować oryginalne i wyróżniające się biuro.
  • Kolekcję zintegrowanych z biurkami komód wyposażono w system inteligentnego rozprowadzenia okablowania, które zwiększa komfort pracy.
  • Blaty z płyty melaminowanej lub płyty MDF wykończonej laminatem HPL z profilowaną krawędzią.
  • Biurka z kolekcji PLURIS można opcjonalnie wyposażyć w manualną regulację wysokości w zakresie 20 cm. Opcja regulacji dotyczy dwóch wariantów stelaży: prostokąt zamknięty i prostokąt otwarty.
  • Opcja przesuwnych blatów zapewnia łatwy dostęp do rynny kablowej. Jest to szczególnie przydatne w stanowiskach „bench” dedykowanych do pracy zespołowej.

 

Kolekcja PLURIS wzbogacona jest o meble i akcesoria, które podnoszą komfort pracy. Ławki i donice doskonale dopełniają ciągi komunikacyjne a ekrany międzybiurkowe oraz mediaporty podnoszą ergonomię pracy.

 

Do pobrania
Kolorystyka
Broszura
Bryła produktu
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności