CSR

Nasza strategia działania budowana jest z uwzględnieniem interesów społecznych, troską o środowisko naturalne oraz realacje z interesariuszami, którzy mają wpływ na firmę FURNIKO.

Wprowadzenie CSR w system naszej pracy traktujemy jako filozofię prowadzenia biznesu. Staramy się w ten sposób odwdzięczyć otoczeniu za powierzone zaufanie. Słuchamy i odpowiadamy na oczekiwania. Bierzemy pod uwagę zdanie klientów, dostawców, a także głosów wewnątrz firmy – naszych pracowników i managerów.

Planujemy wszelkie działania, aby rezultaty nie były przypadkowe. Staramy się w ten sposób odwdzięczyć otoczeniu za powierzone zaufanie.

Społeczna odpowiedzialność Furniko

Środowisko naturalne

W FURNIKO troszczymy się o środowisko naturalne.

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest przewidywanie wszystkich aspektów oddziaływania naszych procesów produkcyjnych oraz gotowych produktów na środowisko naturalne.

Interesy społeczne

Jesteśmy członkiem lokalnych społeczności, w których działamy.

Dokładamy wszelkich starań, aby budować partnerskie relacje z przedstawicielami wszystkich społeczności w których jesteśmy obecni.

Kluczowe podmioty

Zależy nam na najlepszych relacjach z interesariuszami.

Wierzymy, że podstawą naszego sukcesu oraz rozwoju są: dobrze funkcjonujący, rozumiejący się i wspierający zespół, oraz nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów, spełnianie ich wymagań i wzajemna pomoc.

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności