Jakość i design

Realizowane przez lata zadania pozwoliły nam zebrać doświadczenia, które są wykorzystywane przy prowadzeniu coraz większych i bardziej złożonych projektów.

Potencjał wiedzy i doświadczenia naszych pracowników na każdym etapie działalności daje pewność doskonałej i terminowej realizacji kontraktów mimo ich wysokiego stopnia skomplikowania. Klienci nasi mogą być pewni, że dostawa produktów poprzedzona będzie zawsze rzetelną analizą ich potrzeb i wypracowaniem optymalnego rozwiązania.

W procesach produkcyjnych wykorzystujemy wyłącznie materiały i surowce najwyższej jakości zakupione od renomowanych dostawców. W procesach produkcyjnych stosujemy najnowocześniejsze znane w branży technologie.

Restrykcyjne procedury jakościowe, wdrożone zarówno na etapie projektowania, przygotowania technologicznego jak i samej produkcji gwarantują wysoką jakość naszych produktów

Projektowanie i przygotowanie produkcji odbywa się przy użyciu specjalistycznego oprogramowania przetwarzającego projekty Auto Cad bezpośrednio na programy sterujące obrabiarkami CNC.

Jest to możliwe dzięki wdrożeniu w przedsiębiorstwie zintegrowanego procesu projektowania i produkcji CAD/CAM. Zintegrowane procesy CAD/CAM są szczególnie przydatne przy wykonywaniu projektów indywidualnych, umożliwiając szybkie wdrożenie do produkcji oraz pełną powtarzalność elementów przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

W firmie FURNIKO są również realizowane wewnętrzne projekty usprawniające procesy w ramach polityki ciągłego doskonalenia.

Szkolimy naszych pracowników tak by dbanie o jakość było dla nich naturalne. To właśnie dzięki doświadczeniu naszej kadry tworzymy wartość dodaną dla każdego przedsięwzięcia w FURNIKO.

Nasi pracownicy pomagają nam w doskonaleniu naszych produktów i procesów technologicznych. Wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych norm i coraz mniejszy margines błędu pozwala nam dostarczać produkty o najwyższej jakości.

Serwis techniczny i usługi montażowe są realizowane przez odpowiednio wyszkoloną kadrę posiadającą doświadczenie w obsłudze klienta.

Kompetencje i wysoka kultura osobista naszych pracowników pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane projekty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Nasza troska o jakość przekłada się na stale rosnące zadowolenie naszych klientów. Utwierdza to nas w przekonaniu, że jakość to kwestia pierwszorzędna.

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności