Kontenery

Kolekcja kontenerów jest wspólna dla wszystkich produkowanych systemów mebli pracowniczych.

W zależności od konstrukcji szuflad dostępne są następujące typy kontenerów:

  • z szufladami plastikowymi na prowadnicach łożyskowych
  • z szufladami metalowymi na prowadnicach łożyskowych (system TOP firmy Hettich)
  • z szufladami płytowymi na prowadnicach rolkowych (tylko wybrane modele)

Kontenery produkowane są zarówno w wersji mobilnej na kółkach jako kontenery podbiurkowe oraz w wersji na stopkach z przeznaczeniem jako kontenery dostawiane do biurek. Należy zwrócić uwagę, że kontenery mobilne głębokości 80 cm przeznaczone są wyłącznie do biurek bez ścianki frontowej.

ZAMKI MEBLOWE:
Wszystkie kontenery wyposażone są standardowo w zamki centralne ryglujące jednocześnie wszystkie szuflady. Kontenery w wersji z szufladami metalowymi posiadają zamontowany mechanizm zapobiegający wysunięciu jednocześnie więcej niż jednej szuflady. Każdy zamek wyposażony jest w dwa klucze w tym jeden łamany z oznaczonym indywidualnym numerem zamka. W standardzie zamki wyposażone są w system „prestige”, czyli możliwość wymiany bębenków.
Dodatkowo system zapewnia możliwość zamówienia klucza otwierającego wszystkie zamki „Master key”, oraz klucza serwisowego służącego do wymiany wkładek zamka. W systemie „prestige” istnieje także możliwość kompletowania dowolnych zestawów mebli otwieranych jednym kluczem na przykład w ramach jednego stanowiska pracy lub w jednym pomieszczeniu.

NAKŁADKI TAPICEROWANE NA TOP                                                                                                                        Nakładki tapicerowane dostępne są jako opcja tylko dla kontenerów podblatowych typu RA. Kontenery oznaczone tym symbolem posiadają w opisie informację o możliwości zastosowania opcjonalnej nakładki tapicerowanej umożliwiającej wykorzystanie kontenera jako siedzisko.

 

 

 

 

Do pobrania
Kolorystyka
Wzornik tkanin
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności