Aktualności

SUKCES KONFERENCJI BIURO PRZYSZŁOŚCI

Data dodania: 2017-07-01

Sukcesem zakończyła się pierwsza edycja Interaktywnych Konferencji BIURO PRZYSZŁOŚCI. W salonach FURNIKO CONCEPT w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku odwiedziło nas łącznie kilkuset gości: architektów, inwestorów, deweloperów i użytkowników biur. Wszystkim bardzo odpowiadała otwarta, interaktywna formuła konferencji. 

Wspólnie z naszymi partnerami zaprezentowaliśmy naszą koncepcję Inteligent Office - Biura Przyszłości, gdzie przestrzeń biura strefowego, odpowiednio zaprojektowana z uwzględnieniem komfortu akustycznego, wspierana jest innowacyjnymi technologiami i usługami.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze Salony w trakcie Konferencji oraz naszym Partnerom za aktywny i profesjonalny wkład w organizacje tego wydarzenia.

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W WARSZAWIE:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W GDAŃSKU:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI WE WROCŁAWIU:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W KATOWICACH:

Nagroda Must Have 2017 dla systemu TUNDRA

Data dodania: 2017-06-01

Nagroda Must Have 2017 przyznana dla systemu Tundra od Furniko! Must Have to projekt, na który składa się plebiscyt i wystawa. W ramach plebiscytu, Rada Ekspertów wskazała najciekawsze produkty odzwierciedlające aktualne trendy w projektowaniu. Wyróżnione produkty będą zaprezentowane podczas wystawy na Łódź Design Festival w październiku! Więcej szczegółów na stronie organizatora plebiscytu Must Have

Must Have

ZAPROSZENIE

Data dodania: 2017-05-30

Wspólnie z Salonami FURNIKO CONCEPT i naszymi partnerami zapraszamy na Interaktywną Konferencję BIURO PRZYSZŁOŚCI. Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie: www.biuroprzyszlosci.pl

 

Zapraszamy do Salonów FURNIKO CONCEPT

Data dodania: 2017-05-29

Mamy przyjemność poinformować, że pierwsze salony sieci sprzedaży FURNIKO działające pod marką FURNIKO CONCEPT rozpoczęły soją działalność. Zapraszamy do salonów w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.  

FURNIKO CONCEPT to nie tylko meble biurowe produkowane przez Furniko, ale także bogata kolekcja uzupełniająca i kompleksowe rozwiązania dla współczesnego biura i aranżacji wnętrz biurowych.  FURNIKO CONCEPT to także innowacyjne technologie i pakiet korzyści  związany z wdrożeniem koncepcji Intelligent Office.

SALON FURNIKO WARSZAWA:

SALON FURNIKO CONCEPT KATOWICE:

 

SALON FURNIKO CONCEPT GDAŃSK:

SALON FURNIKO CONCEPT WROCŁAW:

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności