Aktualności

PLURIS w finale konkursu DOBRY WZÓR !

Data dodania: 2011-09-16

System mebli biurowych PLURIS został zakwalifikowany do finału prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku .

Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego, a tegoroczna edycja jest już osiemnastą z kolei. Produkty FURNIKO już po raz kolejny znalazły się w gronie finalistów konkursu.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach dla produktów: Strefa Domu, Strefa Pracy, Strefa Publiczna oraz dodatkowej kategorii dla usług: Strefa Usług.

W dniach od 21 września do 22 listopada 2011 roku w salach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie przy ulicy Świętojerskiej 5/7 organizowana jest wystawa produktów zakwalifikowanych do finału konkursu. Do odwiedzenia wystawy serdecznie zapraszamy!

Seminarium Funkcjonalne Biuro w Warszawie

Data dodania: 2011-05-14

Uczestniczyliśmy w kolejnym seminarium z cyklu Funkcjonalne Biuro 2011 , tym razem miejscem spotkania był biurowiec Catalina Office Center w Warszawie.

Organizator seminarium miesięcznik Office & Facility, jak zwykle zadbał o wysoki poziom merytoryczny wykładów i prelekcji.
Jako oficjalny partner imprezy na naszym stoisku prezentowaliśmy między innymi nasz najnowszy produkt system mebli biurowych PLURIS oraz krzesła i fotele HAG, w tym nowe CAPISCO PULS zaprojektowane przez Petera Opsvika.

FURNIKO PARTNEREM SEMINARIUM FUNKCJONALNE BIURO

Data dodania: 2011-03-10

W Krakowie rozpoczął się tegoroczny cykl imprez Funkcjonalne Biuro 2011 organizowanych przez miesięcznik Office & Facility.

Komunikacja – Kooperacja – Kreatywność, to hasło tegorocznego cyklu imprez Funkcjonalne Biuro. Seminarium Funkcjonalne Biuro jest doskonałą okazją do spotkania z najlepszymi w kraju ekspertami do spraw organizacji i projektowania biur. Udział w seminarium, to także możliwość bezpośredniego zapoznania się z ofertą produktową partnerów.  Organizatorzy zadbali, aby w każdym mieście gościć przynajmniej jednego gościa specjalnego, będącego światowym autorytetem w dziedzinie projektowania biur.  W Krakowie gościem specjalnym był  Tim Allen -Dyrektor EMEA w globalnej firmie Johnson Controls. Ostatnie 10 lat był konsultantem DEGW. Zajmował się przekształceniami organizacyjnymi w administracji rządowej w UK. Jest współautorem "Working Without Walls", "The Distributed Workplace".  

Jako partnerzy seminarium mieliśmy możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej na specjalnie przygotowanym stoisku. Pomoc przy organizacji i profesjonalna obsługę stoiska zapewniła firma Dynamico. Prezentowaliśmy przede wszystkim system PLURIS oraz krzesła i fotele HAG. Nasza oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników seminarium.

Więcej informacji na stronach organizatora:  Office & Facility

Premiera CAPISCO PULS na targach w Sztokholmie

Data dodania: 2011-02-28

Najnowszy produkt norweskiej firmy HAG krzesło CAPISCO PULS zaprojektowane przez Petera Opsvika zostało zaprezentowane na targach meblowych w Sztokholmie.
Model Capisco Puls jest kontynuacją kultowej serii krzeseł CAPISCO produkowanych przez firmę HAG już od ponad 20 lat. Capisco Puls dostępne będzie w ofercie FURNIKO od marca br.

PLURIS Produktem Roku 2011

Data dodania: 2011-01-17

Kolejna prestiżowa nagroda dla systemu mebli biurowych PLURIS! Tutuł Produkt Roku 2011 w kategorii biuro w IX edycji konkursu miesięcznika Meble Plus.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 11.01.2011 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Konkurs – tradycyjnie – składał się z dwóch etapów. W pierwszym oceny zgłoszonych produktów dokonali organizatorzy konkursu z redakcji „Mebli Plus”, kwalifikując do drugiego etapu produkty spełniajace kryteria konkursu.

Z kolei w drugim etapie decydujący głos należał do kilkudziesięcioosobowego jury, w składzie którego znaleźli się pracownicy naukowi i eksperci związani z branżą meblarską, architekci, projektanci wnętrz ,przedstawiciele salonów meblowych i organizacji kupieckich. (Jurorzy IX edycji konkursu).

PLURIS nagrodzony Diamentem !

Data dodania: 2011-01-10

4 stycznia br., w Businessman Institute w Warszawie, wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w kolejnej piątej edycji prestiżowego konkursu „Diament Meblarstwa”.

Organizatorem konkursu jest Grupa meble.pl oraz wydawnictwo "biznes meble.pl".
W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono do oceny ponad 100 produktów w kilkunastu kategoriach. Z tego grona kilkudziesięcioosobowe jury skupiajace architektów, projektantów wnętrz, przedstawicieli instytutów badawczych i ekspertów branży meblarskiej , wybrało najlepsze produkty.

W kategorii "meble biurowe" główną nagrodę i prestiżowy tytuł "DIAMENT MEBLARSTWA 2011" otrzymał najnowszy produkt FURNIKO - system mebli biurowych PLURIS.

Jest to już trzeci diament meblarstwa w kolekcji FURNIKO, poprzednio nagrodzone zostały SALSA oraz CARISMA.
Więcej informacji na temat konkursu na stronie organizatora: www.diamentmeblarstwa.pl

 

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności