Aktualności

Dziennik Rzeczpospolita o FURNIKO

Data dodania: 2006-11-21

W dzienniku Rzeczpospolita z dnia 21.11.2006 ukazał się dodatek Polskie Meble. Materiały poświęcone polskim meblom biurowym przygotowali dziennikarze Rzeczpospolitej przy współpracy z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Producentów Mebli. W dodatku dużo miejsca poświęcono naszej firmie. Zachęcamy do lektury.

Artykuły dotyczace FURNIKO w formacie pdf. Kliknij, aby pobrać.

Wszystkie artykuły dostępne na stronach internetowych Rzeczpospolitej. Kliknij tutaj.

ORGATEC 2006

Data dodania: 2006-10-30

Foto relacja z targów ORGATEC 2006 w Kolonii.

Nowości w ofercie !

Data dodania: 2006-10-15

Oto zapowiedź tego, co już wkrótce znajdzie się w naszej stałej ofercie. Premiera nowych produktów na targach ORGATEC w Kolonii. Wprowadzamy do naszej oferty dwa nowe systemy mebli pracowniczych: CALYPSO oraz SALSA. Ponadto nowa lada recepcyjna VIVIEN będąca początkiem nowej kolekcji lad recepcyjnych. Kolejne projekty już w opracowaniu.

calypso
salsa2
vivien

Współpraca z Politechniką Koszalińską

Data dodania: 2006-10-14

W dniu 12.10.2006 miało miejsce uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy FURNIKO, a Politechniką Koszalińską. W imieniu uczelni umowę podpisał Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką prof. dr hab. inż. Tomasz Heese, a w imieniu Fabryki Mebli Biurowych FURNIKO Prezes Dariusz Machulski.

Umowa dotyczy współpracy pomiędzy Furniko, a Wydziałem Mechanicznym i Instytutem Wzornictwa uczelni. W ramach porozumienia organizowane będą praktyki dla studentów, realizowane prace badawcze i prace dyplomowe w oparciu o potencjał produkcyjny firmy, prowadzone wdrożenia wspólnie opracowanych rozwiązań innowacyjnych oraz opracowywane projekty nowych mebli przy współpracy z Instytutem Wzornictwa. Zakres współpracy jest więc bardzo szeroki.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie zarówno władz uczelni, jak i pracowników naukowych Wydziału Mechanicznego i Instytutu Wzornictwa należy sądzić, że współpraca przyniesie wymierne korzyści dla obydwu stron.

DCF 1.0

 
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności