Firma

Naszym celem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości, o nowoczesnym wzornictwie i przyjaznego dla środowiska, ergonomicznego i innowacyjnego, który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Meble biurowe to ważny element środowiska pracy. Dążymy do zaoferowania kompleksowych rozwiązań poprawiających jakość środowiska pracy i kształtujących przestrzeń współczesnego biura.

Obserwujemy zmiany w organizacji pracy biurowej, dbamy o funkcjonalność, design, ergonomię i wpływ naszych produktów na akustykę biura.

Koncentrujemy się na budowaniu trwałych i partnerskich relacji z naszymi klientami. Rozwijamy trzy główne kierunki dystrybucji naszych produktów: sieć autoryzowanych dystrybutorów i salony firmowe, kontrakty ramowe z dużymi klientami korporacyjnymi i eksport pod własną marką na rynki zagraniczne.

Stale doskonalimy nasze procesy, inwestujemy w infrastrukturę i wiedzę naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą jakość oferowanych produktów i usług.

Nasze meble trafiają między innymi na rynki: Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Węgier, Niemiec, Islandii, Aruby i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do dyspozycji naszych klientów dostępne są ekspozycje w Salonach Firmowych FURNIKO w Warszawie i Londynie.

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności