Aktualności

Salon Firmowy FURNIKO w Londynie!

Data dodania: 2013-12-12

Mamy przyjemność poinformować, że został uruchomiony salon firmowy FURNIKO w Londynie. Długo przygotowywane wraz z naszymi partnerami przedsięwzięcie doczekało się swojej premiery.

Nowy Showroom FURNIKO mieści się w samym sercu prestiżowej dzielnicy Clerkenwell w centrum Londynu. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Clerkenwell, to centrum londyńskiego rynku kontraktowego. Swoje siedziby mają tu największe biura architektoniczne, a w promieniu zaledwie kilkuset metrów mieści się ponad trzydzieści salonów największych producentów mebli biurowych, wykładzin obiektowych i oświetlenia. Wśród naszych sąsiadów są miedzy innymi: VITRA, BENE, INTERSTUHL, AHREND, HAWORTH, BENE, ASSMANN, KINNARPS, HUMANSCALE i wiele innych firm z branży.

Uruchomienie prestiżowego salonu na Northburgh Street 6 , to nie początek naszej obecności na londyńskim rynku kontraktowym. Z naszymi brytyjskimi partnerami pracujemy już od ponad roku. Zrealizowaliśmy w tym czasie kilka ciekawych projektów i wyposażyliśmy ponad tysiąc stanowisk pracy w Londyńskim Citi. Ostatni kontrakt, to wyposażenie ponad 500 stanowisk pracy dla firmy AkzoNobel. W londyńskim salonie FURNIKO oprócz naszych produktów dostępne są także krzesła i fotele naszego wieloletniego partnera firmy PROFI’m , meble metalowe oraz wyposażenie uzupełniające.

Oficjalne uroczyste otwarcie salonu miało miejsce w dniu 10 października. Przybyło wielu znamienitych gości, wśród nich: architekci, projektanci, dziennikarze prasy branżowej oraz dystrybutorzy. Do dyspozycji gości był bogato zaopatrzony bar, muzyka serwowana przez DJ-a jednego z londyńskich klubów oraz zabawa w kasyno z Black Jack i ruletką. Zabawa trwała prawie do białego rana jak przystało na dobrą londyńską imprezę.

Więcej informacji o londyńskim salonie Furniko na stronie: furniko.co.uk

FURNIKO partnerem konferencji w CINIBA

Data dodania: 2013-09-23

Firma FURNIKO została głównym partnerem tegorocznej edycji Konferencji Dyrektorów Bibliotek Akademickich Szkół Polskich.

Wydarzenie to odbywa się raz w roku, a gospodarzem jest każdorazowo inna uczelnia wyższa na terenie Polski. Tegoroczny zjazd odbył się w dniach 19-20 września 2013 r w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach, czyli w obiekcie wyposażonym kompleksowo przez naszą firmę.

Konferencja jest organizacją reprezentującą polskie biblioteki akademickie. Jej celem jest między innymi wspieranie, rozwijanie, doskonalenie i promowanie bibliotek szkół wyższych. W ramach konferencji wspólnie z firmą Dynamico przygotowaliśmy prezentację "Design we wnętrzach publicznych - zbytek, potrzeba, czy konieczność". Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Więcej informacji na stronie organizatora konferencji: CINIBA

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności