Aktualności

FURNIKO Oficjalnym Partnerem Łódź Design Festival 2017

Data dodania: 2017-09-18

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na Łodź Design Festival, który startuje już 3 października i potrwa do niedzieli 8 października. FURNIKO jest oficjalnym partnerem tej edycji festiwalu i wspólnie z zespołem ŁDF przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń.

Od 3 – 8 .10. Będzie można odwiedzić nas w budynku Art. Inkubator przy ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi. Nasza wystawa poświęcona będzie akustyce w biurach na przykładzie specjalnie zaprojektowanego tunelu akustycznego. Więcej informacji o wystawie poniżej:

http://www.lodzdesign.com/program-2017/wystawy/wystawy-partnerskie/tunel-akustyczny-hush-pads/

W dniu 05.10 odbędzie się Archiblok, w którym swój udział biorą znani architekci prezentując swoje wybrane projekty. Mamy zaszczyt poinformować, iż prezentację projektu Campusu TomTom w Łodzi, który został w całości wyposażony przez FURNIKO poprowadzi Pani architekt Magdalena Bilczewska – Wiśniewska. Więcej informacji poniżej:

http://www.lodzdesign.com/program-2017/wydarzenia/wyklady-i-spotkania/archiblok/

W dniu 07.10 organizujemy wspólnie z firmą TomTom zwiedzanie ich nowo wyposażonych przez FURNIKO biur w Łodzi przy ulicy Stefana Żeromskiego 94c. Zwiedzanie organizowane jest w dwóch turach o 14:30 i 15:00. Zapisy pod adresem biuro@furniko.pl. Uwaga – ilość miejsce ograniczona! Więcej informacji pod:

http://www.lodzdesign.com/program-2017/wydarzenia/warsztaty-i-spotkania/spacer-po-tomtom-lodz-campus/

Podczas trwania całego festiwalu będzie można również odwiedzić wystawę produktów, które otrzymały nagrodę Must Have 2017. Na wystawie prezentować będziemy naszą docenioną kolekcję Tundra.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie!

 

SUKCES KONFERENCJI BIURO PRZYSZŁOŚCI

Data dodania: 2017-07-01

Sukcesem zakończyła się pierwsza edycja Interaktywnych Konferencji BIURO PRZYSZŁOŚCI. W salonach FURNIKO CONCEPT w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku odwiedziło nas łącznie kilkuset gości: architektów, inwestorów, deweloperów i użytkowników biur. Wszystkim bardzo odpowiadała otwarta, interaktywna formuła konferencji. 

Wspólnie z naszymi partnerami zaprezentowaliśmy naszą koncepcję Inteligent Office - Biura Przyszłości, gdzie przestrzeń biura strefowego, odpowiednio zaprojektowana z uwzględnieniem komfortu akustycznego, wspierana jest innowacyjnymi technologiami i usługami.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze Salony w trakcie Konferencji oraz naszym Partnerom za aktywny i profesjonalny wkład w organizacje tego wydarzenia.

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W WARSZAWIE:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W GDAŃSKU:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI WE WROCŁAWIU:

 

KONFERENCJA BIURO PRZYSZŁOŚCI W KATOWICACH:

Nagroda Must Have 2017 dla systemu TUNDRA

Data dodania: 2017-06-01

Nagroda Must Have 2017 przyznana dla systemu Tundra od Furniko! Must Have to projekt, na który składa się plebiscyt i wystawa. W ramach plebiscytu, Rada Ekspertów wskazała najciekawsze produkty odzwierciedlające aktualne trendy w projektowaniu. Wyróżnione produkty będą zaprezentowane podczas wystawy na Łódź Design Festival w październiku! Więcej szczegółów na stronie organizatora plebiscytu Must Have

Must Have

ZAPROSZENIE

Data dodania: 2017-05-30

Wspólnie z Salonami FURNIKO CONCEPT i naszymi partnerami zapraszamy na Interaktywną Konferencję BIURO PRZYSZŁOŚCI. Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie: www.biuroprzyszlosci.pl

 

Zapraszamy do Salonów FURNIKO CONCEPT

Data dodania: 2017-05-29

Mamy przyjemność poinformować, że pierwsze salony sieci sprzedaży FURNIKO działające pod marką FURNIKO CONCEPT rozpoczęły soją działalność. Zapraszamy do salonów w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.  

FURNIKO CONCEPT to nie tylko meble biurowe produkowane przez Furniko, ale także bogata kolekcja uzupełniająca i kompleksowe rozwiązania dla współczesnego biura i aranżacji wnętrz biurowych.  FURNIKO CONCEPT to także innowacyjne technologie i pakiet korzyści  związany z wdrożeniem koncepcji Intelligent Office.

SALON FURNIKO WARSZAWA:

SALON FURNIKO CONCEPT KATOWICE:

 

SALON FURNIKO CONCEPT GDAŃSK:

SALON FURNIKO CONCEPT WROCŁAW:

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności