Aktualności

Warsztaty produktowe dla architektów

Data dodania: 2012-09-28

W dniu 27-09-2012 roku w Salonie Firmowym w Warszawie zorganizowaliśmy już po raz drugi warsztaty produktowe dla architektów i projektantów wnętrz.

Warsztaty miały charakter otwarty, naszymi gośćmi byli zarówno przedstawiciele pracowni architektonicznych z którymi na co dzień współpracujemy jak i architekci i projektanci , którzy nie mieli jeszcze okazji poznać szczegółów naszej oferty. Po ogólnej prezentacji całej oferty produktowej FURNIKO szczegółowo zaprezentowaliśmy możliwości wykorzystania nowego systemu mebli biurowych PLURIS w aranżacjach wnętrz biurowych. Kolejna prezentacja dotyczyła oferty produktowej norweskiej firmy HAG z szczególnym uwzględnieniem ergonomii.

Umeblowaliśmy CINiBA w Katowicach

Data dodania: 2012-05-30

Pragniemy poinformować, że firma FURNIKO umeblowała kompleksowo jeden z najnowocześniejszych ośrodków informacji naukowej w Europie CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ I BIBLIOTEKĘ AKADEMICKĄ w Katowicach.

W ramach realizowanego projektu dostarczyliśmy meble do pomieszczeń biurowych, lady biblioteczne i inne meble według projektów indywidualnych, krzesła, sofy i siedziska oraz stoły do czytelni stoły do czytelni.

Więcej informacji na stronach:

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności