HÅG

Norweska firma HÅG należy do grupy Scandinavian Business Seating AS największego producenta krzeseł biurowych w Skandynawii i jednego z trzech największych w Europie. Siedziba firmy mieści się w Oslo, a zakład produkcyjny w norweskim miasteczku Røros. Ponad 70 procent produkcji skierowana jest na eksport.

Krzesła biurowe HÅG trafiają do odbiorców w 40 krajach świata. Główne rynki, poza Skandynawią , to między innymi: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Hiszpania i Stany Zjednoczone. Sukces jaki odniosły krzesła biurowe HÅG na rynkach całego świata, to rezultat unikalnej koncepcji inspirowania ruchu w pozycji siedzącej.

W koncepcji siedzenia autorstwa firmy HÅG, nogi stanowią podstawę dla ruchu, a krzesło zachęca do ciągłych zmian pozycji siedzącej – w taki sposób, że czynimy to podświadomie. Ruch ten stymuluje krążenie, dzięki czemu czujemy się lepiej zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, co oznacza, że możemy skoncentrować się na naszej pracy.

Strategia działania firmy HÅG oparta jest na czterech wiodących zasadach: dynamiczna ergonomia, ochrona środowiska, wzornictwo oraz jakość.

Do pobrania
Kolorystyka
Broszura
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności