Lockery

LOCKERY- to system szaf do bezpiecznego przechowywania rzeczy osobistych.

LOCKERY ze względu na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne dzielimy na 2 typy:


TYP 1 - z drzwiami kwadratowymi wpuszczanymi w korpus szafy tworząc charakterystyczną ramkę. Lockery TYP 1 montowane są na cokołach metalowych bądź płycinowych będących odrębną pozycją w cenniku. Lockery typ 1 występują w dwóch opcjach głębokości korpusu:

  • Opcja A- głębokość 41,5 cm ,
  • Opcja B- głębokość 51,5 cm ,


TYP 2 - z drzwiami kwadratowymi i prostokątnymi nakładanymi na korpus szafy wyposażone w wbudowaną płycinową frontową listwę cokołową, Lockery typ 2 z drzwiami kwadratowymi występują w dwóch opcjach głębokości korpusu:

  • Opcja A- głębokość 43 cm ,
  • Opcja B- głębokość 53 cm ,

Lockery typ 2 z drzwiami prostokątnymi występują w dwóch opcjach głębokości korpusu:

  • Opcja A- głębokość 43 cm ,
  • Opcja B- głębokość 53 cm ,


Standardowo lockery TYP 1 i TYP 2 wyposażone są w zamki jednopunktowe z funkcją wymiennych wkładek i klucza MASTER. Dodatkowo za dopłatą można zamówić lockery z zamkami szyfrowymi w kolorze czarnym i białym (kolor określić w zamówieniu), lub z zamkami wbudowanymi w uchwyt gałkowy w kolorze satyny.


Istnieje również możliwość stosowania systemów zamków elektronicznych METRA sterowanych z terminala montowanego w korpusie lockera bądź za pomocą specjalnej aplikacji instalowanej na smarfona. To rozwiązanie jest każdorazowo dostosowywane do potrzeb klienta i wymaga indywidualnej wyceny połączonej z prezentacją systemu METRA.


Uzupełnieniem sytemu są nakładki tapicerowane do zainstalowania na tylnej ścianie lockera. Nakładki wykonane są z płyty o grubości 12mm z nałożoną pianką grubości 10mm o podwyższonej gęstości, całości jest tapicerowana tkaniną z wybranej grupy cenowej . Nakładki mocowane są do ścian tylnych lockerów za pomocą rzepowych taśm samoprzylepnych, takie rozwiązanie pozwala również na mocowanie nakładek np. do istniejących już szafach lockers.


Dodatkową zaletą systemu Lockers jest możliwość zamówienia etykiet z indywidualną numeracją mocowanych na frontach poszczególnych modułów. Etykiety można stosować w trzech opcjach wykonania: samoprzylepna blaszka z aluminium z nadrukowanym indywidualnym numerem (wymiar blaszki 50 x 20mm), folia samoprzylepna bezbarwna z nadrukowanym indywidualnym numerem (wymiar folii 50 x 20mm), trzecia opcja to propozycja pod indywidualny projekt (wycena) czyli dla lockerów z frontami wykończonymi laminatem HPL wykonanym w nano technologii (nie zostawiającym śladów użytkowania na swojej powierzchni). W tej opcji numeracja jest nanoszona na powierzchnię frontów poprzez grawerowanie CNC w laminacie HPL.


W lockerach TYP 1 i TYP 2 wszystkie drzwi fabrycznie są wykonane jako prawe.

 

Do pobrania
Kolorystyka
Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności